FAQ

Najczęściej zadawane pytania na naszym serwerze

1. Pytanie: Co to za serwer?

Odpowiedź: Jest to serwer survival, z możliwością założenia działki, z walutą premium, którą są Smocze jaja, zadaniami, rangami oraz innymi rzeczami. Więcej dowiesz się na /info na serwerze.

2. P: Na ile są rangi?

O: Rangi VIP, SVIP,  MVIP oraz EVIP są na zawsze, do końca istnienia serwera, natomiast rangi VIP+, SVIP+ ,  MVIP+ oraz EVIP+ są na okres 30 dni.

3. P: Co to są Smocze jaja i jak mogę je zdobyć?

O: Smocze jaja to waluta premium naszego serwera. Możesz je kupić na naszej stronie w zakładce sklep, wygrać w evencie czy w losowaniu lub wydropić z niektórych mobów.

4. P: Jaka jest szansa na wypadnięcie Smoczego jaja z moba?

O: Szansa na wypadnięcie Smoczego jaja jest bardzo mała, lecz istnieje. Weź miecz i spróbuj wydropić Smocze jajo!

5. P: Mogę VIPa/Smocze jaja?

O: Nie. Rangi i Smocze jaja można zakupić w sklepie lub wygrać w evencie/losowaniu. Smocze jaja można dodatkowo wydropić z niektórych mobów.

6. P: Ocenisz działkę?

O: Nie. Administracja ocenia działki, lecz trzeba na ocenianie to wcześniej się zgłosić. Należy zgłaszać się pod najnowszym odcinkiem z oceniania działek na kanale: https://www.youtube.com/nicknicker1.

7. P: Kiedy będzie nowa edycja?

O: Nowa edycja jest co około pół roku. Co do dokładnej daty, będziemy informować na Discordzie (discord.gg/7pPNbUU), gdy będzie się zbliżać kolejna edycja.

8. P: Znalazłem kogoś, kto łamie regulamin. Gdzie go mogę zgłosić?

O: Użyj /zglos na serwerze, lub napisz do administracji na kanale pomocy na naszym serwerze Discord (discord.gg/7pPNbUU). Jeśli pomocnik lub moderator jest online, możesz także do niego napisać.

9. P: Dostałem bana, lecz uważam, że jest on pomyłkowy. Gdzie mogę się od niego odwołać?

O: Pomyłki w banach zdarzają się niezmiernie rzadko. Jeśli uważasz, że ban jest niesłuszny, napisz do administracji na kanale pomocy na serwerze Discord (discord.gg/7pPNbUU).

10. P: Zmieniam swój nick w Minecraft. Jak mogę przenieść rangę na nowe konto?

O: Wystarczy, że zgłosisz się do administracji na serwerze Discord (discord.gg/7pPNbUU). Uwaga! Nie przenosimy rzeczy z ekwipunku, skrzyni kresu ani działek! Pamiętaj, aby na starym koncie dodać nowy nick do wszystkich działek, a rzeczy z ekwipunku i skrzyni kresu włożyć do jakichś skrzynek.


Uważasz, że czegoś tu brakuje lub coś nie jest poprawne? Napisz do administracji na kanale pomocy na Discord (discord.gg/7pPNbUU). Sekcja FAQ będzie na bieżąco aktualizowana.

Czekaj...